Witamy na stronie Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Nowa publikacja SKNGP

10847121_903577962994935_1514706953_nSKNGP wydało kolejny (czwarty!) tom Zeszytów Naukowych pt. „Wybrane problemy w zakresie gospodarowania przestrzenią zurbanizowaną” pod redakcją dr hab. Arnolda Bernaciaka, prof. nadzw. UEP.

Artykuły składające się na publikację naukową są wynikiem badań prowadzonych przez studentów kierunku gospodarka przestrzenna (członków SKNGP) i podejmują tematykę ograniczeń w zakresie współczesnych przekształceń przestrzeni miejskiej oraz rewitalizację miast.

Zapraszamy do lektury! Publikacja jest dostępna w bibliotece oraz czytelni UEP,   a także w  bibliotece Katedry  Przestrzennej i Środowiskowej (Collegium Altum, XIV piętro)

Więcej informacji o publikacji (między innymi spis artykułów) znajdziecie tutaj.