Witamy na stronie Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Nowy Zarząd Koła i dużo zmian

Spotkanie zdawczo – wyborcze, podsumowujące rok akademicki 2014/2015 już za nami!

Na spotkaniu prezes Izabela Stefaniak zaprezentowała główne osiągnięcia roku (m.in. Konferencja „Marketing Terytorialny czyli jak wykreować miejsce w teorii i praktyce” w listopadzie 2014 r.), podsumowała finanse Koła oraz wyjazdy do Wrocławia, Krakowa i Warszawy (relacje już wkrótce).

Z WYDARZEŃ NADZWYCZAJNYCH

Nawiązaliśmy ponownie współpracę z Kancelarią Urbanistyczną Koczorowski – jesteśmy patronami II Konkursu Urbanistycznego o staż w Kancelarii. Dodatkowo już teraz zapraszamy Was na Drzwi Otwarte w co-workingu, który prowadzi Kancelaria, więcej na plakacie poniżej:

Co-workingPonadto po raz kolejny uczestniczyliśmy w Drzwiach Otwartych UEP promując nasze Koło oraz zorganizowaliśmy seminaria naukowe, których gośćmi byli m.in. Katarzyna Nowakowska, Łukasz Mikuła, Paweł Głogowski. Wpadliśmy  także w wir wydarzeń na mieście (archiczwartki, debaty w CK Zamek, filmoteka – The Human Scale) oraz zorganizowaliśmy szkolenie z Arc Gis dla I stopnia GP.

NOWA STRONA  I LOGO

W tym roku mamy zaszczyt przedstawić Wam nie tylko nowy wygląd strony internetowej Koła, ale i długo wyczekiwane logo.

logo SKNGP

Mamy nadzieje, że nowy system identyfikacji wizualnej Koła przypadnie Wam do gustu i SKNGP nie będzie już kojarzony ze znakiem drogowym 😉

WYBORY

Najważniejszym wydarzeniem były wybory nowego Zarządu. Po 2 latach prezesowania Izabela Stefaniak postanowiła umożliwić rozwój na tej funkcji innym osobom, dlatego dziękujemy za 2 lata pełne seminariów, wyjazdów, konferencji i intensywnej pracy (z małymi przerwami:)). W wyborach na 2015/2016 rok Zarząd ukształtował się następująco:

Prezes – Jarosław Brajewski, rok III, I stopień

Wiceprezes ds. finansowych – Zuzanna Bielawska, rok III, I stopień

Wiceprezes ds. naukowych – Weronika Gęgotek, rok III, I stopień

Wiceprezes ds. techniczno – organizacyjnych – Izabela Stefaniak, rok II, II stopień

Wiceprezes ds. promocji i integracji – Joanna Kłos, rok II, II stopień

Sekretarz – Radosław Miszczak, rok I, II stopień

Komisja Rewizyjna: Kacper Jankowski, rok II, II stopień, Cezary Brudka, rok II, I stopień

Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu sukcesów i pożytku z przynależności do Koła.

Do zobaczenia w październiku z nową energią!